Клуб аморальных энтузиастов

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Клуб аморальных энтузиастов » Всё об интернете. » Діаграма Ганта для бізнеса.


Діаграма Ганта для бізнеса.

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Всім привіт, хочу запитати професійних бізнесменів, скажіть будь-ласка як ви зусім цим справляєтесь, що можете сказати про все що вам оточує з проблемами, я не знаю як розібратись і справитись із часом, якого невистачає.

0

2

Питання керівникам та менеджерам. Підкажіть будь ласка з приводу програм, які вам допомагають керувати бізнес-процесами та проектами. Що можете порадити?

0

3

Себастян написал(а):

Питання керівникам та менеджерам. Підкажіть будь ласка з приводу програм, які вам допомагають керувати бізнес-процесами та проектами. Що можете порадити?

Системи обліку бізнесу? А що це таке взагалі та як його використати. Просто я знаю про облік робочого часу та облік фінансів. А що таке облік бізнесу? Якщо розібратись то можно бистро знайти причину.

0

4

Кирил Жиленко написал(а):

Системи обліку бізнесу? А що це таке взагалі та як його використати. Просто я знаю про облік робочого часу та облік фінансів. А що таке облік бізнесу? Якщо розібратись то можно бистро знайти причину.

Добрий вечір користувачі данного форума. Таких програм зараз на ринку повно, головне щось вибрати хороше, але програма це лише інструмент, а ви повинні зрозуміти, чого з її допомогою ви повинні досягти.
Ось у мене основна мета – це ефективно управління проектами, тому що у мене їх може бути багато, а я один і мені за всім потрібно стежити.
Для управління я використовую CRM Битрикс24 Діаграма Ганта онлайн https://www.bitrix24.ua/articles/task_gant_online.php за допомогою якої можна швидко розібратися на якій стадії зараз проект і які завдання у його рамах виконується.
https://skr.sh/i/090222/PfyJSJgo.jpg

Отредактировано Антонио Сеск (2022-02-10 23:23:04)

0

5


Вы здесь » Клуб аморальных энтузиастов » Всё об интернете. » Діаграма Ганта для бізнеса.